Wedstrijdprogramma Vierde divisie Poule B

zondag 21 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Leiden Polar Bears - - -   -  
vrijdag 26 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters Storks UNIS Flyers 4 Heerenveen - - -   -  
zondag 4 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen - - -   -  
zaterdag 10 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn - - -   -  
zondag 18 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Leiden Leiden Polar Bears UNIS Flyers 4 Heerenveen - - -   -  
zaterdag 8 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Amsterdam Snipers - - -   -  
zondag 16 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:00 Leiden Leiden Lions UNIS Flyers 4 Heerenveen - - -   -  
zondag 23 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:30 Amsterdam Amsterdam Snipers UNIS Flyers 4 Heerenveen - - -   -  
zaterdag 5 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Leiden Lions - - -   -  
zondag 20 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen - - -   -  
zondag 27 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Herons UNIS Flyers 4 Heerenveen - - -   -  
zaterdag 2 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn UNIS Flyers 4 Heerenveen - - -   -  
zondag 10 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Zoetermeer Panters Storks - - -   -  
zondag 17 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Hijs Hokij Den Haag Herons - - -   -  

Copyright © 2018 IJshockey Nederland.