Wedstrijdprogramma

zaterdag 6 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken GIJS Black Spirits 0 - 5 0 - 3 2 - 5 2 - 13
zondag 7 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Slapsticks Flyers Heerenveen 4 - 5 1 - 5 1 - 5 6 - 15
zaterdag 13 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Enschede Enschede Lions Blue Mountain Cougars Hoorn 4 - 4 3 - 1 4 - 3 11 - 8
zondag 14 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen IJCU Zwarte Draken 5 - 2 5 - 3 3 - 2 13 - 7
18:45 Leiden Leiden Gladiators IJCCL Capitals Leeuwarden 5 4 - 2 7 - 0 4 - 3 15 - 5
zaterdag 20 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn Leiden Gladiators - - -   -  
20:15 Enschede Enschede Lions IJCU Zwarte Draken - - -   -  
zaterdag 27 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn GIJS Black Spirits - - -   -  
20:15 Enschede Enschede Lions Leiden Gladiators - - -   -  
zondag 28 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Utrecht IJCU Zwarte Draken IJCCL Capitals Leeuwarden 5 - - -   -  
20:15 Enschede Slapping Studs Enschede 2 Slapsticks Flyers Heerenveen - - -   -  
zondag 4 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
17:45 Groningen GIJS Black Spirits Enschede Lions - - -   -  
18:45 Leiden Leiden Gladiators IJCU Zwarte Draken - - -   -  
zondag 11 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen Blue Mountain Cougars Hoorn - - -   -  
20:15 Enschede Slapping Studs Enschede 2 Enschede Lions - - -   -  
zaterdag 17 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn IJCCL Capitals Leeuwarden 5 - - -   -  
20:15 Enschede Enschede Lions Slapsticks Flyers Heerenveen - - -   -  
zondag 18 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Black Spirits Leiden Gladiators - - -   -  
zondag 25 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Enschede Lions - - -   -  
18:45 Leiden Leiden Gladiators Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
20:00 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen GIJS Black Spirits - - -   -  
zaterdag 1 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
zondag 2 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Black Spirits IJCCL Capitals Leeuwarden 5 - - -   -  
18:45 Leiden Leiden Gladiators Slapsticks Flyers Heerenveen - - -   -  
zaterdag 8 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Groningen GIJS Black Spirits Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken Blue Mountain Cougars Hoorn - - -   -  
zondag 16 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 IJCU Zwarte Draken - - -   -  
17:45 Groningen GIJS Black Spirits Blue Mountain Cougars Hoorn - - -   -  
18:45 Leiden Leiden Gladiators Enschede Lions - - -   -  
zaterdag 5 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Enschede Enschede Lions Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
zondag 6 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen IJCCL Capitals Leeuwarden 5 - - -   -  
17:45 Groningen GIJS Black Spirits IJCU Zwarte Draken - - -   -  
21:00 Leiden Leiden Gladiators Blue Mountain Cougars Hoorn - - -   -  
zaterdag 12 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn Enschede Lions - - -   -  
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken Slapsticks Flyers Heerenveen - - -   -  
zondag 13 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Leiden Gladiators - - -   -  
20:30 Enschede Slapping Studs Enschede 2 GIJS Black Spirits - - -   -  
zondag 20 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
zaterdag 26 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn Slapsticks Flyers Heerenveen - - -   -  
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken Leiden Gladiators - - -   -  
20:15 Enschede Enschede Lions GIJS Black Spirits - - -   -  
zondag 27 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Enschede Slapping Studs Enschede 2 IJCCL Capitals Leeuwarden 5 - - -   -  
zaterdag 2 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Blue Mountain Cougars Hoorn - - -   -  
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
zondag 3 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Leiden Leiden Gladiators GIJS Black Spirits - - -   -  
20:00 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen Enschede Lions - - -   -  
zaterdag 9 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn IJCU Zwarte Draken - - -   -  
zondag 10 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 GIJS Black Spirits - - -   -  
zaterdag 16 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Groningen GIJS Black Spirits Slapsticks Flyers Heerenveen - - -   -  
20:15 Enschede Enschede Lions IJCCL Capitals Leeuwarden 5 - - -   -  
zondag 17 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:30 Enschede Slapping Studs Enschede 2 Leiden Gladiators - - -   -  
zaterdag 23 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken Enschede Lions - - -   -  
zondag 24 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen Leiden Gladiators - - -   -  
20:30 Enschede Slapping Studs Enschede 2 Blue Mountain Cougars Hoorn - - -   -  
zaterdag 2 maart 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Enschede Slapping Studs Enschede 2 IJCU Zwarte Draken - - -   -  

Copyright © 2018 IJshockey Nederland.

Stand 5e Divisie poule B

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1Slapsticks Flyers Heerenveen2200428 - 13
2GIJS Black Spirits1100213 - 2
 Leiden Gladiators1100215 - 5
 Enschede Lions1100211 - 8
5Slapping Studs Enschede 200000 -
6Blue Mountain Cougars Hoorn100108 - 11
7IJCU Zwarte Draken200209 - 26
 IJCCL Capitals Leeuwarden 52002011 - 30