Wedstrijdprogramma Eerste divisie

zaterdag 30 september 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 1 UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
zaterdag 7 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Amsterdam Toekomstteam - - - -   -  
zaterdag 14 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions 1 UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
zaterdag 21 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Hijs Hokij Den Haag - - - -   -  
zaterdag 28 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
zaterdag 4 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam GIJS Groningen 1 - - - -   -  
vrijdag 10 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
zaterdag 18 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Tilburg Trappers 3 - - - -   -  
zaterdag 25 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam AHOUD Devils Nijmegen - - - -   -  
zaterdag 2 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam IJCCL Capitals Leeuwarden 1 - - - -   -  
zondag 3 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
zondag 10 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:15 Amsterdam Amsterdam Toekomstteam UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
zaterdag 16 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Dordrecht Lions 1 - - - -   -  
zaterdag 6 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Smoke Eaters Geleen 1e divisie - - - -   -  
zaterdag 13 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
zaterdag 20 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Zoetermeer Panters Toekomstteam - - - -   -  
vrijdag 26 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers 3 UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
vrijdag 2 februari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  

Copyright © 2017 IJshockey Nederland.