Met gepaste trots willen wij graag mededelen dat een van onze sponsors, Faber Sport 2000 uit Heerenveen, met ingang van het nieuwe seizoen het sponsorcontract heeft verlengd met drie jaar. Naast bordsponsor en sponsor in natura is Faber Sport 2000 vanaf volgend seizoen te bewonderen op de nieuwe shirts van al onze jeugdteams. Wij willen Faber Sport 2000 bedanken voor deze mooie upgrade en uiteraard het vertrouwen!

U kunt bij Faber Sport 2000 terecht voor een groot assortiment ijshockey artikelen. In de winkel zijn veel artikelen voorradig en bovendien wordt u desgewenst van een deskundig advies voorzien.
Op de website van Faber Sport 2000 meer informatie over de ijshockey artikelen in de winkel. Het bedrijf beschikt ook over een facebook pagina waarop regelmatig het laatste nieuws is te lezen.

Marco Kramer, eigenaar van Faber Sport 2000 wordt op de foto geflankeerd door Siedo Bos (links) en Chéval van den Bos (rechts). Siedo Bos is met ingang van dit seizoen lid geworden van het commerciële team van de jeugdstichting en is naast Chéval en Martijn Meijer uw gesprekspartner als het gaat om sponsoring en PR van onze jeugdstichting.