Het einde van de ellende is in zicht. Op vrijdag 1 februari gaat de ijshockeyhal om 18:00 uur weer open voor onze club en andere gebruikers. Op die vrijdagavond is er nog een aangepaste training. Via de teamleiders wordt hier meer over bekend gemaakt.
De reguliere trainingen volgens het trainingsschema beginnen weer op maandag 4 februari.

Nog een weekje dus en dan is er een einde gekomen aan een moeilijke periode voor Stichting Jeugd IJshockey Heerenveen. We willen graag alle partijen bedanken die hun best hebben gedaan deze periode zo kort mogelijk te maken.
We hebben veel hulp gekregen van Capitals Leeuwarden, de 11-Stedenhal in Leeuwarden en ook de ijsbanen en clubs van Hoorn en Alkmaar. Ook hen bedanken we voor de steun in deze moeilijke periode.

Onze wedstrijdsecretaris Harm Neef heeft de afgelopen tijd zijn best gedaan om toch nog zoveel mogelijk trainingen en wedstrijden door te laten gaan. Een speciaal bedankje aan hem is dan ook zeker op zijn plaats.

Vandaag verscheen in het Friesch Dagblad een artikel over de sluiting van de ijshal en de gevolgen voor onze club. In het artikel komt voorzitter Lenneart Scheenstra uitgebreid aan het woord. Heine Veenhouwer gaat in op de terugtrekking van Ugly Faces uit de competitie.
Lees het artikel hier.