Wedstrijdprogramma Tweede divisie Noord

zondag 11 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen Warriors Leeuwarden - - -   -  
zondag 18 oktober 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:15 Amsterdam Amsterdam Tigers Cool Mokum Frisian Bombers Heerenveen - - -   -  
zondag 1 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen Frisian Flashguns Heerenveen - - -   -  
zaterdag 7 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Groningen GIJS Groningen 2 Frisian Bombers Heerenveen - - -   -  
zondag 22 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:30 Amsterdam Thor Amsterdam Frisian Bombers Heerenveen - - -   -  
zondag 29 november 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen Amsterdam Tigers HCA - - -   -  
zondag 13 december 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen Ugly Faces Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen - - -   -  
zaterdag 19 december 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:30 Leeuwarden Warriors Leeuwarden Frisian Bombers Heerenveen - - -   -  
zondag 10 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen Amsterdam Tigers Cool Mokum - - -   -  
zaterdag 16 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen Frisian Flashguns Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen - - -   -  
zondag 31 januari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen GIJS Groningen 2 - - -   -  
zondag 7 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen Thor Amsterdam - - -   -  
zondag 21 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:15 Amsterdam Amsterdam Tigers HCA Frisian Bombers Heerenveen - - -   -  
zondag 28 februari 2021
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen Ugly Faces Heerenveen - - -   -  

Copyright © 2020 IJshockey Nederland.

...