Wedstrijdprogramma Vierde divisie Poule B

zondag 21 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Leiden Polar Bears 3 - 1 5 - 2 3 - 1 11 - 4
vrijdag 26 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters Storks UNIS Flyers 4 Heerenveen 1 - 0 1 - 3 0 - 5 2 - 8
zondag 4 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen 2 - 5 2 - 1 0 - 3 4 - 9
zaterdag 10 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn 1 - 0 4 - 2 4 - 1 9 - 3
zondag 18 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Leiden Leiden Polar Bears UNIS Flyers 4 Heerenveen 0 - 1 0 - 0 1 - 1 1 - 2
zondag 16 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:00 Leiden Leiden Lions UNIS Flyers 4 Heerenveen 4 - 0 4 - 4 1 - 2 0 - 5 *
*) Reglementair
zondag 23 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:00 Amsterdam Amsterdam Snipers UNIS Flyers 4 Heerenveen 1 - 2 2 - 2 1 - 2 4 - 6
zaterdag 5 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:45 Hoorn UNIS Flyers 4 Heerenveen Leiden Lions 1 - 4 5 - 0 2 - 0 8 - 4
zondag 27 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Herons UNIS Flyers 4 Heerenveen 2 - 0 1 - 5 1 - 0 4 - 5
zaterdag 2 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn UNIS Flyers 4 Heerenveen 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 3
zaterdag 9 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:00 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen 0 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 3
zondag 10 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Zoetermeer Panters Storks 2 - 0 3 - 1 4 - 2 9 - 3
zondag 17 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Hijs Hokij Den Haag Herons 1 - 1 0 - 1 2 - 3 3 - 5
zondag 3 maart 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Amsterdam Snipers 5 - 1 5 - 1 4 - 0 14 - 2

Copyright © 2019 IJshockey Nederland.

Wedstrijdprogramma Play Offs 4e divisie

Halve finale
DagDatumTijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
zo 10 mrt 2019 18:45 Leiden Leiden Key Town Tigers UNIS Flyers 4 Heerenveen 1 - 3 2 - 0 4 - 1 7 - 4

Copyright © 2019 IJshockey Nederland.