Wedstrijdprogramma Tweede divisie Noord

zondag 6 oktober 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:15 Amsterdam Thor Amsterdam Ugly Faces Heerenveen - - -   -   ~)
~) De wedstrijd moet opnieuw worden vastgesteld.
zondag 13 oktober 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Ugly Faces Heerenveen OrangeGas Capitals 2 5 - 0 7 - 1 3 - 3 15 - 4
zondag 20 oktober 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Leeuwarden Warriors Leeuwarden Ugly Faces Heerenveen - - -   -  
zondag 3 november 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Ugly Faces Heerenveen Frisian Flashguns Heerenveen - - -   -  
zondag 17 november 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Ugly Faces Heerenveen Amsterdam Tigers HCA - - -   -  
zondag 24 november 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Cool Mokum 1 Ugly Faces Heerenveen - - -   -  
zaterdag 7 december 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen Ugly Faces Heerenveen GIJS Groningen 2 - - -   -  
zondag 15 december 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen Ugly Faces Heerenveen Thor Amsterdam - - -   -  
zondag 12 januari 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals 2 Ugly Faces Heerenveen - - -   -  
zaterdag 18 januari 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen Ugly Faces Heerenveen Warriors Leeuwarden - - -   -  
zondag 2 februari 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen Frisian Flashguns Heerenveen Ugly Faces Heerenveen - - -   -  
zondag 9 februari 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:15 Amsterdam Amsterdam Tigers HCA Ugly Faces Heerenveen - - -   -  
zaterdag 22 februari 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen Ugly Faces Heerenveen Amsterdam Tigers Cool Mokum 1 - - -   -  
zaterdag 29 februari 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Groningen GIJS Groningen 2 Ugly Faces Heerenveen - - -   -  

Copyright © 2019 IJshockey Nederland.