Wedstrijdprogramma

zaterdag 6 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken GIJS Black Spirits 0 - 5 0 - 3 2 - 5 2 - 13
zondag 7 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Slapsticks Flyers Heerenveen 4 - 5 1 - 5 1 - 5 6 - 15
zaterdag 13 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Enschede Enschede Lions Blue Mountain Cougars Hoorn 4 - 4 3 - 1 4 - 3 11 - 8
zondag 14 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen IJCU Zwarte Draken 5 - 2 5 - 3 3 - 2 13 - 7
18:45 Leiden Leiden Gladiators IJCCL Capitals Leeuwarden 5 4 - 2 7 - 0 4 - 3 15 - 5
zaterdag 20 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn Leiden Gladiators 2 - 7 1 - 2 1 - 4 4 - 13
20:15 Enschede Enschede Lions IJCU Zwarte Draken 5 - 1 1 - 0 4 - 1 10 - 2
zaterdag 27 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn GIJS Black Spirits 0 - 5 1 - 3 0 - 4 1 - 12
20:15 Enschede Enschede Lions Leiden Gladiators 0 - 4 4 - 1 1 - 1 5 - 6
zondag 28 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Utrecht IJCU Zwarte Draken IJCCL Capitals Leeuwarden 5 2 - 2 0 - 1 0 - 0 2 - 3
20:15 Enschede Slapping Studs Enschede 2 Slapsticks Flyers Heerenveen 2 - 1 1 - 3 1 - 4 4 - 8
zondag 4 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Slapping Studs Enschede 2 3 - 3 3 - 1 2 - 1 8 - 5
17:45 Groningen GIJS Black Spirits Enschede Lions 2 - 1 4 - 1 1 - 1 7 - 3
18:45 Leiden Leiden Gladiators IJCU Zwarte Draken 6 - 0 5 - 0 7 - 0 18 - 0
zondag 11 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen Blue Mountain Cougars Hoorn 1 - 1 5 - 3 7 - 3 13 - 7
20:15 Enschede Slapping Studs Enschede 2 Enschede Lions 0 - 14 0 - 13 0 - 13 0 - 40
zaterdag 17 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn IJCCL Capitals Leeuwarden 5 2 - 4 3 - 3 6 - 1 11 - 8
zondag 18 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Black Spirits Leiden Gladiators 0 - 1 1 - 0 2 - 2 3 - 3
zondag 25 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Enschede Lions 1 - 4 1 - 2 1 - 4 3 - 10
18:45 Leiden Leiden Gladiators Slapping Studs Enschede 2 6 - 0 7 - 0 9 - 1 22 - 1
20:00 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen GIJS Black Spirits 2 - 3 2 - 4 3 - 5 7 - 12
zaterdag 1 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn Slapping Studs Enschede 2 4 - 2 5 - 1 1 - 1 10 - 4
zondag 2 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Black Spirits IJCCL Capitals Leeuwarden 5 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 0 *
18:45 Leiden Leiden Gladiators Slapsticks Flyers Heerenveen 7 - 0 9 - 0 10 - 1 26 - 1
*) Reglementair
zaterdag 8 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Groningen GIJS Black Spirits Slapping Studs Enschede 2 14 - 0 13 - 1 12 - 0 39 - 1
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken Blue Mountain Cougars Hoorn 4 - 3 0 - 1 0 - 1 4 - 5
zondag 16 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Black Spirits Blue Mountain Cougars Hoorn 1 - 2 7 - 0 1 - 1 9 - 3
18:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 IJCU Zwarte Draken 2 - 1 2 - 0 0 - 2 4 - 3
18:45 Leiden Leiden Gladiators Enschede Lions 1 - 2 2 - 0 1 - 4 4 - 6
zaterdag 5 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Enschede Enschede Lions Slapping Studs Enschede 2 4 - 2 10 - 0 6 - 2 20 - 4
zondag 6 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Black Spirits IJCU Zwarte Draken 5 - 0 10 - 1 13 - 0 28 - 1
18:45 Leiden Leiden Gladiators Blue Mountain Cougars Hoorn 8 - 2 3 - 1 5 - 0 16 - 3
19:00 Leeuwarden Slapsticks Flyers Heerenveen IJCCL Capitals Leeuwarden 5 0 - 2 1 - 3 2 - 3 3 - 8
zaterdag 12 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn Enschede Lions 1 - 4 0 - 1 2 - 6 3 - 11
18:00 Utrecht IJCU Zwarte Draken Slapsticks Flyers Heerenveen 0 - 7 0 - 5 2 - 8 2 - 20
zondag 13 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Leiden Gladiators 1 - 2 1 - 0 3 - 1 5 - 3
20:30 Enschede Slapping Studs Enschede 2 GIJS Black Spirits 0 - 4 0 - 9 1 - 7 1 - 20
zaterdag 26 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn Slapsticks Flyers Heerenveen 4 - 7 3 - 8 3 - 8 10 - 23
18:45 Enschede Enschede Lions GIJS Black Spirits 2 - 2 3 - 1 2 - 1 7 - 4
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken Leiden Gladiators 0 - 8 0 - 5 0 - 6 0 - 19
zondag 27 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:30 Enschede Slapping Studs Enschede 2 IJCCL Capitals Leeuwarden 5 1 - 7 0 - 5 0 - 2 1 - 14
zaterdag 2 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Blue Mountain Cougars Hoorn 6 - 0 8 - 1 6 - 0 20 - 1
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken Slapping Studs Enschede 2 4 - 1 2 - 0 4 - 0 10 - 1
zondag 3 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Leiden Leiden Gladiators GIJS Black Spirits 4 - 3 4 - 0 3 - 1 11 - 4
20:00 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen Enschede Lions 1 - 1 0 - 4 0 - 3 1 - 8
zaterdag 9 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn IJCU Zwarte Draken 1 - 3 0 - 7 0 - 3 1 - 13
zondag 10 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 GIJS Black Spirits 2 - 0 1 - 3 0 - 3 3 - 6
zaterdag 16 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Groningen GIJS Black Spirits Slapsticks Flyers Heerenveen 5 - 1 5 - 0 3 - 2 13 - 3
20:15 Enschede Enschede Lions IJCCL Capitals Leeuwarden 5 2 - 0 0 - 0 5 - 0 7 - 0
zondag 17 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:30 Enschede Slapping Studs Enschede 2 Leiden Gladiators 0 - 12 0 - 13 0 - 23 0 - 48
zaterdag 23 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:00 Utrecht IJCU Zwarte Draken Enschede Lions - - -   -  
zondag 24 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen Leiden Gladiators - - -   -  
20:30 Enschede Slapping Studs Enschede 2 Blue Mountain Cougars Hoorn - - -   -  
zaterdag 2 maart 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:30 Enschede Slapping Studs Enschede 2 IJCU Zwarte Draken - - -   -  
zaterdag 9 maart 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:15 Enschede Enschede Lions Slapsticks Flyers Heerenveen - - -   -  
zondag 10 maart 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  

Copyright © 2019 IJshockey Nederland.

Stand 5e Divisie poule B

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1GIJS Black Spirits14111223175 - 46
2Leiden Gladiators13101221204 - 37
3Enschede Lions12100220138 - 42
4Slapsticks Flyers Heerenveen1160512107 - 103
5IJCCL Capitals Leeuwarden 5147071287 - 87
6Blue Mountain Cougars Hoorn133010667 - 157
7IJCU Zwarte Draken122010446 - 135
8Slapping Studs Enschede 2110011022 - 239

IJCCL Capitals Leeuwarden 5 heeft 2 punten in mindering gekregen.