Wedstrijdprogramma U12 Beker poule B

zondag 30 september 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U12 IJCCL Capitals Leeuwarden U12 2 - 0 6 - 0 3 - 0 11 - 0
zondag 7 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U12 Hijs Hokij Den Haag U12 2 - 2 4 - 4 0 - 4 6 - 10
zaterdag 13 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:00 Utrecht IJCU Dragons Utrecht U12 UNIS Flyers Heerenveen U12 6 - 0 5 - 1 5 - 0 16 - 1
zaterdag 3 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:00 Amsterdam Amsterdam Tigers U12 UNIS Flyers Heerenveen U12 4 - 1 5 - 2 3 - 1 12 - 4
zondag 11 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U12 Leiden Lions U12 5 - 1 6 - 0 3 - 2 14 - 3
zaterdag 17 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen U12 UNIS Flyers Heerenveen U12 1 - 3 1 - 3 2 - 4 4 - 10

Copyright © 2019 IJshockey Nederland.

Wedstrijdprogramma U12 Eerste Divisie

zondag 25 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:45 Leiden Leiden Lions U12 UNIS Flyers Heerenveen U12 4 - 7 2 - 5 4 - 6 10 - 18
zondag 2 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U12 IJCCL Capitals Leeuwarden U12 1 - 3 1 - 3 0 - 4 2 - 10
zaterdag 8 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:30 Alkmaar Alcmaria Flames Alkmaar U12 UNIS Flyers Heerenveen U12 1 - 6 1 - 1 0 - 4 2 - 11
zaterdag 5 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U12 UNIS Flyers Heerenveen U12 1 - 4 1 - 3 0 - 6 2 - 13
zaterdag 12 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
10:15 Leeuwarden UNIS Flyers Heerenveen U12 GIJS Groningen U12 3 - 3 3 - 1 0 - 3 6 - 7
zondag 3 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U12 Leiden Lions U12 4 - 2 4 - 3 3 - 3 11 - 8
zondag 10 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U12 Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 2 - 1 0 - 0 0 - 1 2 - 2
zaterdag 23 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:30 Groningen GIJS Groningen U12 UNIS Flyers Heerenveen U12 3 - 2 3 - 2 0 - 1 6 - 5
zondag 24 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U12 Alcmaria Flames Alkmaar U12 1 - 1 2 - 0 1 - 2 4 - 3
zaterdag 2 maart 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:45 Den Bosch Red Eagles 's-Hertogenbosch U12 UNIS Flyers Heerenveen U12 2 - 0 3 - 0 3 - 1 8 - 1
zondag 10 maart 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U12 Eindhoven Kemphanen U12 1 - 1 1 - 0 1 - 3 3 - 4
zaterdag 16 maart 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U12 Zoetermeer Panters U12 3 - 3 2 - 4 1 - 4 6 - 11
zaterdag 23 maart 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U12 UNIS Flyers Heerenveen U12 7 - 4 2 - 1 5 - 0 14 - 5
zondag 24 maart 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters U12 UNIS Flyers Heerenveen U12 8 - 1 5 - 1 1 - 1 14 - 3

Copyright © 2019 IJshockey Nederland.