Wedstrijdprogramma U14 Beker poule B

zaterdag 5 oktober 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 GIJS Groningen U14 6 - 0 3 - 1 8 - 0 17 - 1
zaterdag 12 oktober 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Alkmaar Alcmaria Flames Alkmaar U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 1 - 3 1 - 3 2 - 2 4 - 8
zondag 20 oktober 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Amsterdam Tigers U14 1 - 1 1 - 2 1 - 4 3 - 7
zondag 27 oktober 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 3 - 1 4 - 0 3 - 1 10 - 2
zondag 3 november 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 0 - 1 0 - 0 1 - 4 1 - 5
zondag 10 november 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 OrangeGas Capitals Leeuwarden U14 1 - 0 3 - 1 2 - 0 6 - 1

Copyright © 2019 IJshockey Nederland.

Wedstrijdprogramma U14 Elite

zondag 17 november 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Tilburg Trappers U14 1 - 3 0 - 1 0 - 1 1 - 5
zaterdag 30 november 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Dordrecht Dordrecht Lions U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 4 - 1 0 - 2 2 - 1 6 - 4
zondag 8 december 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 0 - 1 1 - 2 0 - 4 1 - 7
zondag 15 december 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Hijs Hokij Den Haag U14 - - -   -  
zondag 5 januari 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:00 Tilburg Tilburg Trappers U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 - - -   -  
zondag 12 januari 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Dordrecht Lions U14 - - -   -  
zondag 19 januari 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 OrangeGas Capitals Leeuwarden U14 - - -   -  
zondag 2 februari 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 - - -   -  
zondag 9 februari 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Smoke Eaters Geleen U14 - - -   -  
zondag 16 februari 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Tilburg Trappers U14 - - -   -  
zondag 23 februari 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 - - -   -  
zondag 1 maart 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:00 Dordrecht Dordrecht Lions U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 - - -   -  
zaterdag 14 maart 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Geleen Smoke Eaters Geleen U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 - - -   -  
zondag 15 maart 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
11:45 Geleen Smoke Eaters Geleen U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 - - -   -  
zondag 22 maart 2020
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Hijs Hokij Den Haag U14 - - -   -  

Copyright © 2019 IJshockey Nederland.