Wedstrijdprogramma U14 Beker poule B

zondag 7 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:00 Amsterdam Amsterdam Tigers U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 1 - 1 4 - 0 2 - 0 7 - 1
zondag 14 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Alcmaria Flames Alkmaar U14 Wit 1 - 2 1 - 1 2 - 1 0 - 5 *
*) Reglementair
zondag 28 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 2 - 6 0 - 6 1 - 4 3 - 16
zondag 4 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 IJCCL Capitals Leeuwarden U14 2 - 0 3 - 0 4 - 0 9 - 0
zaterdag 10 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:00 Utrecht IJCU Dragons Utrecht U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 4 - 1 1 - 0 0 - 0 5 - 1
zaterdag 17 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Hijs Hokij Den Haag U14 0 - 1 2 - 5 0 - 6 2 - 12

Copyright © 2018 IJshockey Nederland.

Wedstrijdprogramma U14 Eerste Divisie

zaterdag 24 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
12:15 Nijmegen Nijmegen Devils U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 2 - 3 3 - 2 2 - 3 7 - 8
zondag 2 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Zoetermeer Panters U14 0 - 2 2 - 0 5 - 0 7 - 2
zondag 9 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
10:45 Tilburg Tilburg Trappers U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 2 - 1 2 - 3 1 - 1 5 - 5
zaterdag 22 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 - - -   -  
zondag 13 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Eindhoven Kemphanen U14 - - -   -  
zaterdag 19 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Alcmaria Flames Alkmaar U14 Wit - - -   -  
zondag 27 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Nijmegen Devils U14 - - -   -  
zaterdag 2 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 - - -   -  
zondag 3 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 IJCCL Capitals Leeuwarden U14 - - -   -  
zondag 17 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 Tilburg Trappers U14 - - -   -  
zondag 24 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 - - -   -  
zondag 10 maart 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 GIJS Groningen U14 - - -   -  
zaterdag 16 maart 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 - - -   -  
zondag 24 maart 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
10:15 Alkmaar Alcmaria Flames Alkmaar U14 Wit UNIS Flyers Heerenveen U14 - - -   -  

Copyright © 2018 IJshockey Nederland.