Wedstrijdprogramma Eerste divisie conference

zaterdag 19 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen UNIS Flyers Heerenveen - - - -   -  
zaterdag 26 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Yeti's Breda - - - -   -  
zaterdag 2 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Red Eagles 's-Hertogenbosch - - - -   -  
zaterdag 30 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions UNIS Flyers Heerenveen - - - -   -  
zondag 29 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Tilburg Tilburg Trappers UNIS Flyers Heerenveen - - - -   -  
zaterdag 4 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen UNIS Flyers Heerenveen - - - -   -  
zaterdag 25 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Nijmegen Devils - - - -   -  

Copyright © 2019 IJshockey Nederland.

Wedstrijdprogramma Eerste divisie Poule B

zaterdag 28 september 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen OrangeGas Capitals Leeuwarden 1 1 - 1 1 - 1 1 - 0 - 3 - 2
zondag 6 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 4 - 0 0 - 8 - 4 - 9
zaterdag 12 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen GIJS Groningen 0 - 1 1 - 2 1 - 1 - 2 - 4
zaterdag 9 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers UNIS Flyers Heerenveen - - - -   -  
zaterdag 16 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Zoetermeer Panters - - - -   -  
zaterdag 23 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht UNIS Flyers Heerenveen - - - -   -  
zaterdag 7 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden 1 UNIS Flyers Heerenveen - - - -   -  
zaterdag 14 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Hijs Hokij Den Haag - - - -   -  
zaterdag 21 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Groningen GIJS Groningen UNIS Flyers Heerenveen - - - -   -  
zaterdag 11 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Amsterdam Tigers - - - -   -  
vrijdag 17 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters UNIS Flyers Heerenveen - - - -   -  
zaterdag 1 februari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen IJCU Dragons Utrecht - - - -   -  
zaterdag 19 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen UNIS Flyers Heerenveen - - - -   -  
zaterdag 26 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Yeti's Breda - - - -   -  
zaterdag 2 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Red Eagles 's-Hertogenbosch - - - -   -  
zaterdag 30 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions UNIS Flyers Heerenveen - - - -   -  
zondag 29 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Tilburg Tilburg Trappers UNIS Flyers Heerenveen - - - -   -  
zaterdag 4 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen UNIS Flyers Heerenveen - - - -   -  
zaterdag 25 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Nijmegen Devils - - - -   -  

Copyright © 2019 IJshockey Nederland.