Wedstrijdprogramma Eerste divisie Conference

zaterdag 19 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 4 - 0 1 - 0 - 5 - 1
zaterdag 26 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Yeti's Breda 0 - 3 1 - 1 4 - 2 - 5 - 6
zaterdag 2 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Red Eagles 's-Hertogenbosch 4 - 0 5 - 0 3 - 1 - 12 - 1
zaterdag 30 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions UNIS Flyers Heerenveen 3 - 2 2 - 1 2 - 1 - 7 - 4
zondag 29 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Tilburg Tilburg Trappers UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 1 - 4 1 - 3 - 2 - 8
zaterdag 25 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Nijmegen Devils 3 - 1 2 - 1 2 - 0 - 7 - 2
zondag 2 februari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
12:45 Geleen Smoke Eaters Geleen UNIS Flyers Heerenveen 0 - 3 0 - 3 1 - 4 - 1 - 10

Copyright © 2020 IJshockey Nederland.

Wedstrijdprogramma Play Offs Eerste Divisie

zaterdag 8 februari 2020, Tussenronde
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Red Eagles 's-Hertogenbosch 3 - 0 5 - 0 6 - 0 - 14 - 0
zondag 9 februari 2020, Tussenronde
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch UNIS Flyers Heerenveen - - - - 0 - 5 *
*) Reglementair
zaterdag 15 februari 2020, Kwartfinale
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Yeti's Breda 3 - 0 2 - 2 1 - 0 - 6 - 2
zondag 16 februari 2020, Kwartfinale
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Tilburg Yeti's Breda UNIS Flyers Heerenveen 1 - 1 1 - 1 1 - 1 0 - 1 3 - 4
zaterdag 29 februari 2020, Halve finale
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 4 - 1 0 - 2 1 - 0 5 - 4
zondag 1 maart 2020, Halve finale
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Eindhoven Kemphanen 0 - 0 0 - 1 1 - 1 - 1 - 2

Copyright © 2020 IJshockey Nederland.

Wedstrijdprogramma Play Offs 1e div. - Best of Three

zaterdag 15 februari 2020, Kwartfinale
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Yeti's Breda 3 - 0 2 - 2 1 - 0 - 6 - 2
zondag 16 februari 2020, Kwartfinale
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Tilburg Yeti's Breda UNIS Flyers Heerenveen 1 - 1 1 - 1 1 - 1 0 - 1 3 - 4
zaterdag 29 februari 2020, Halve finale
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 4 - 1 0 - 2 1 - 0 5 - 4
zondag 1 maart 2020, Halve finale
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Eindhoven Kemphanen 0 - 0 0 - 1 1 - 1 - 1 - 2

Copyright © 2020 IJshockey Nederland.

Wedstrijdprogramma Eerste divisie Poule B

zaterdag 28 september 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen OrangeGas Capitals Leeuwarden 1 - 1 1 - 1 1 - 0 - 3 - 2
zondag 6 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 4 - 0 0 - 8 - 4 - 9
zaterdag 12 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen GIJS Groningen 0 - 1 1 - 2 1 - 1 - 2 - 4
zaterdag 9 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers UNIS Flyers Heerenveen 1 - 1 2 - 1 0 - 1 1 - 0 4 - 3
zaterdag 16 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Zoetermeer Panters 5 - 0 4 - 0 5 - 2 - 14 - 2
zaterdag 23 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht UNIS Flyers Heerenveen 2 - 3 1 - 2 1 - 0 - 4 - 5
zaterdag 7 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 2 - 1 1 - 1 0 - 1 3 - 4
zaterdag 14 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Hijs Hokij Den Haag 2 - 1 2 - 1 2 - 4 1 - 0 7 - 6
zaterdag 21 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Groningen GIJS Groningen UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 1 - 0 0 - 3 - 1 - 4
zaterdag 11 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Amsterdam Tigers 0 - 1 1 - 1 1 - 1 - 2 - 3
vrijdag 17 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters UNIS Flyers Heerenveen 0 - 5 1 - 7 1 - 10 - 2 - 22
zaterdag 1 februari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen IJCU Dragons Utrecht 2 - 1 4 - 0 3 - 1 - 9 - 2
zaterdag 19 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 4 - 0 1 - 0 - 5 - 1
zaterdag 26 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Yeti's Breda 0 - 3 1 - 1 4 - 2 - 5 - 6
zaterdag 2 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Red Eagles 's-Hertogenbosch 4 - 0 5 - 0 3 - 1 - 12 - 1
zaterdag 30 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions UNIS Flyers Heerenveen 3 - 2 2 - 1 2 - 1 - 7 - 4
zondag 29 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Tilburg Tilburg Trappers UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 1 - 4 1 - 3 - 2 - 8
zaterdag 25 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Nijmegen Devils 3 - 1 2 - 1 2 - 0 - 7 - 2
zondag 2 februari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
12:45 Geleen Smoke Eaters Geleen UNIS Flyers Heerenveen 0 - 3 0 - 3 1 - 4 - 1 - 10

Copyright © 2020 IJshockey Nederland.